*پاسخگویی به سوالات فقط از طریق ایمیل سایت ظرف 48 ساعت از ارسال سوال انجام می شود
*جهت تسهیل در دسترسی به محتوای سایت می توانید از منوی موضوعی زیر استفاده کنید
موضوعات
 

عمومی ( 102 )
صفرا ( 8 )
دم ( 6 )
بلغم ( 11 )
سودا ( 13 )
آب ( 20 )
آداب تغذیه ( 41 )
اخلاق پزشكی ( 19 )
اطفال و کودکان ( 36 )
بیماریهای اعصاب و روان ( 45 )
بیماری های پوست و مو، تناسب اندام، زیبایی ( 44 )
بیماریهای تنفسی، ریه ( 15 )
بیماریهای چشم ( 10 )
بیماریهای داخلی، گوش، حلق، بینی و... ( 16 )
بیماریهای دهان و دندان ( 7 )
بیماریهای زنان، نازائی، حاملگی ( 48 )
بیماریهای عفونی ( 26 )
بیماریهای غدد ، متابولیسم و ... ( 28 )
بیماریهای قلبی، خون ( 35 )
بیماریهای کلیوی، مجاری ادرار و تناسلی ( 44 )
بیماریهای گوارشی ( 48 )
بیماریهای گوناگون، سوالات متفرقه ( 43 )
بیماریهای مفاصل، استخوان ( 25 )
چای سنتی ایرانیان ( 11 )
حکمای قدیم ( 22 )
حکمای جدید ( 37 )
داروهای گیاهی ( 42 )
درمان های سنتی ( 54 )
روغن ( 7 )
زناشویی و جنسی ( 70 )
ظروف ( 7 )
عسل ( 11 )
عوامل محیطی ( 25 )
غذاهای سالم ( 38 )
فراورده های گیاهی ( 23 )
لباس و پوشش ها ( 9 )
مبانی طب سنتی ( 61 )
مزاج شناسی ( 61 )
مواد غذایی سالم ( 70 )
مواد غذایی ناسالم ( 72 )
مزاج محل سکونت ( 3 )
نان ( 2 )
نمک ( 5 )
محصولات ( 49 )

پرسش و پاسخ

نکات طبی در خرید کفش

 دکتر آرامی، متخصص ارتوپدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: کفش مناس باید دارای فاکتورهای زیر باشد؛

1- 2 سانتیمتر پاشنه داشته باشد.
2- در داخل کفش بالشتک های کوچکی برای نگهداری قوس کف پا، و ناحیه پاشنه تعبیه شده باشد.
3-رویه کفش می تواند از چرم یا مواد مصنوعی باشد ولی باید از نظر بهداشتی مورد تأیید باشد.
4- چرم کفش دارای آستر باشد و تعریق پا را با مشکل مواجه نکند.
5-کفش باید اندازه پا بوده و بزرگ یا کوچک نباشد.
6- کف کفش از بیرون سفتی قابل ملاحظه ای داشته باشد و چرمی بوده که به آن چرم آبدیده و کوبیده گفته می شود که حالت فنری خاصی دارد و مانند گالش، چوب و یا ابر نیست.
7- پنجه کفش به هیچ وجه نباید باریک باشد و باید شکل پا را حفظ کند و شخص به راحتی بتواند از آن استفاده کند و موقع راه رفتن، نشستن و بلند شدن به هیچ وجه در هیچ کدام از قسمت های پا (کف پا، روی پا و پشت پا) احساس درد نکند.

این متخصص در ادامه در خصوص مشکلاتی که کفش نامناسب به همه بدن آسیب وارد می کند به زانو، کمر، پاشنه پا، کف پا و از همه مهمتر احساس ناراحتی در فرد ایجاد می كند، چراکه اگر دردی داشته باشد عضلات به اسپاسم شدید می روند و تمام بدن دچار استرس و گرفتاری می شوند.

نوشته : درمان آنلاین در 1390/12/14 نظرات ( ) - لینک مطلب
مضرات شلوارهای تنگ بر روی اسپرم سازی مردان

بررسی‌های اخیر نشان می‌دهند تعداد، شکل و حرکت اسپرم مردان نسبت به 30 سال گذشته تا حد زیادی آسیب‌دیده است. این میزان در بررسی‌های مختلف 50-30 درصد گزارش‌ شده‌است. زندگی مدرن امروزی، آثار زیانبار زیادی روی دستگاه تناسلی مردان و زنان داشته است....

 حیات هر عضوی در بدن، به گردش خون و اکسیژن‌رسانی مناسب بستگی دارد. به همین دلیل وقتی جریان خون قلب مختل می‌شود، دچار سکته قلبی می‌شویم. لباس‌های نامناسب و نشستن طولانی‌مدت به‌خصوص در وضعیت‌های خاص نیز جریان خون ناحیه دستگاه تناسلی را مختل می‌كند و گاهی آن را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. علاوه بر این، تحت‌فشار قرارگرفتن اعصاب این ناحیه نیز مزید بر علت‌ می‌شود و آسیب‌های وارده را دو چندان می‌کند. پس بهتر است به شلواری که می?پوشید بیشتر بیندیشید اما چرا و چگونه؟

برای سلامت جسم، در طراحی لباس باید آناتومی و فیزیولوژی قسمتی از بدن که لباس برای آن طراحی می‌شود، در نظر گرفته شود. این امر معمولا در کارخانه‌هایی که لباس استاندارد تهیه می‌کنند، رعایت می‌شود، ولی خیلی از تولید‌کنندگان پوشاک، فقط به سود خود می‌اندیشند و سلامت و بهداشت اعضای بدن مصرف‌کننده برای آنها اهمیتی ندارد. امروزه تعداد بسیار زیادی از شلوارها بسیار تنگ و از پارچه‌های سخت دوخته می‌شوند.

پارچه این شلوارها، تقریبا یک سوم کمتر از شلوارهای معمولی و استاندارد است. از طرفی چون از جنس نامرغوب تهیه می‌شوند، زود استهلاک پیدا‌ می‌كنند و مصرف‌کننده مجبور می‌شود شلوار جدیدی تهیه ‌كند. شلوارهای تنگ و فاق کوتاه، جریان خون دستگاه تناسلی را به‌شدت مختل می‌کنند. این وضعیت در حالت نشسته بدتر می‌شود. متاسفانه پوشیدن لباس نامناسب در ناحیه دستگاه تناسلی، باعث ایجاد علایم خاصی نمی‌شود که فرد متوجه آن شود ولی در درازمدت آسیب‌هایی به وجود می‌آید که ممکن است غیرقابل برگشت باشند.

علت اینکه بیضه‌ها خارج از بدن قراردارند، این است که برای عملکرد طبیعی، درجه حرارت آنها باید نیم درجه سانتی‌گراد از درجه حرارت بدن کمتر باشد بنابراین هر عاملی که باعث افزایش درجه حرارت آنها شود، باعث آسیب به فرایند تولید نطفه مردانه (اسپرم) می‌شود. به عنوان مثال در بیماری شایع واریکوسل، وریدهای اطراف بیضه متسع می‌شوند. این اتساع وریدها باعث افزایش درجه حرارت بیضه‌ها و آسیب به تولید اسپرم و ناباروری مرد می‌شود. لباس زیر و شلوارهای تنگ فاق کوتاه و از جنس پارچه سخت، با 3 مکانیسم باعث آسیب به بیضه‌ها می‌شوند؛ مختل‌شدن جریان خون ناحیه تناسلی، اختلال در تهویه آن و بالارفتن درجه حرارت بیضه‌ها. نزدیک‌‌شدن و چسبیدن بیضه‌ها به بدن و یكی شدن درجه حرارت آنها با بدن‌ در درازمدت باعث آسیب به تولید اسپرم می‌شود. لازم به ذکر است که درجه حرارت ایده‌آل برای تولید اسپرم طبیعی، تقریبا 33 درجه سانتی‌گراد است.

در ناحیه دستگاه تناسلی مردانه، قسمتی به نام «میاندوراه» یا در اصطلاح پزشکی «پِرینه» وجود دارد. میاندوراه در ناحیه بین مقعد و قاعده کیسه‌های بیضه قرار دارد و اعصاب مهم ناحیه دستگاه تناسلی از این قسمت عبور می‌کنند. هر عاملی که باعث ضربه یا اختلال در این قسمت شود، اعصاب آن را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و این موضوع باعث اختلال در نعوظ می‌‌شود. شلوارهای تنگ و فاق کوتاه، یک درز دوخت سفت در خط وسط دارند که ناحیه میاندوراه را به‌شدت تحت‌فشار قرارمی‌دهد. برای داشتن یک رابطه زناشویی موفق باید جریان خون و عصب‌گیری ناحیه دستگاه تناسلی مرد طبیعی باشد، ولی بعضی بیماری‌ها مانند بیماری قند، فشارخون، چربی بالا، آسیب به نخاع به هر علتی و... از طریق مختل‌کردن جریان خون و جریان عصبی ناحیه دستگاه تناسلی به ناتوانی جنسی یا اختلال در نعوظ منجر می‌شوند. به همین دلیل حدود 15 درصد افرادی که دوچرخه‌سواری حرفه‌ای انجام می‌دهند، به علت فشار مداوم به ناحیه میاندوراه که باعث اختلال در عصب‌گیری و اختلال در خون‌رسانی ناحیه دستگاه تناسلی می‌شود، دچار ناتوانی جنسی می‌شوند؛ یعنی همان کاری که شلوارهای تنگ و فاق کوتاه در درازمدت با بدن می‌کنند.

عرق انسان به خودی خود بویی ندارد ولی سطح پوست بدن ما پوشیده از هزاران نوع میکروب است. اگر راه مناسبی برای تبخیر عرق وجود نداشته باشد، در سطح پوست جمع و باعث شکسته‌شدن باکتری‌ها می‌شود. با شکستن باکتری‌ها، مواد شیمیا‌یی آزاد و باعث ایجاد بوی آزار‌دهنده می‌شوند. بوی عرق دو نقطه از بدن خیلی آزار‌دهنده است، این دو ناحیه عبارتند از زیربغل‌ها و ناحیه دستگاه تناسلی. علت این بو تولید پروتئین و مواد چربی به‌وسیله غدد عرق این نواحی است که باکتری‌ها از آنها تغذیه می‌کنند. از آنجا که عرق سایر نقاط بدن حاوی مقادیر زیادی نمک است، باکتری‌ها به آسانی نمی‌توانند از محتویات عرق استفاده كنند. اگر تهویه ناحیه تناسلی به علت پوشیدن لباس‌های تنگ به‌خوبی برقرارنباشد، هم بوی تعریق دیگران را آزرده می‌کند، هم کم‌‌کم ناحیه تناسلی بوی خاص آزار‌دهنده‌ای می‌گیرد که حتی با شستشو نیز از بین نمی‌رود و چون محیط همیشه به‌علت وجود عرق مرطوب است، احتمال عفونت‌های قارچی بالا می‌رود.

افرادی که در تمام طول روز با شلوارهای تنگ و فاق کوتاه کار می‌کنند، اگر به کشاله‌های ران خود به‌دقت نگاه کنند، ممکن است لکه‌های قهوه‌ای رنگی را ببینند که همان قارچ پوستی است. حال شما راننده‌ای را تصور کنید که در فصل تابستان با شلوار نامناسب روزی 10 ساعت مسافرکشی می‌کند. حدس بزنید که این فرد به‌علت گرمای بیش از حد ناحیه دستگاه تناسلی، مختل‌شدن جریان خون این ناحیه، مختل‌شدن جریان عصبی و تعریق بیش از حد که امکان تبخیر مناسب آن وجود ندارد، در دراز مدت دچار چه مشکلاتی خواهد شد.

دکتر محمدرضا صفری نژاد/اورولوژیست

نوشته : درمان آنلاین در 1390/12/14 نظرات ( ) - لینک مطلب
10 نشانه مهم دیابت

1. افزایش غیرعادی تشنگی و تكرر ادرار

2. گرسنگی افراطی

3. كاهش ناگهانی وزن

4. كاهش سرعت بهبود زخم‌ها

5. خستی و تحریك پذیری غیرمعمول

6. تار شدن دید

7. خشكی پوست

8. بی‌حسی و كرخ شدن دست‌ها و پاها

9. افزایش عفونت‌های پوستی

10. سردردهای مكرر


نوشته : درمان آنلاین در 1390/12/10 نظرات ( ) - لینک مطلب
كاندیداهای سلامت‌نگر رأی بالاتری در انتخابات كسب می‌كنند


دراین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی از مجموع 290 نماینده در مجلس نزدیك به 180 نفر از 3 هزار داوطلب نمایندگی پزشك هستند و پیش‌بینی می‌شود حداكثر 50 نفر از پزشكان در حوزه سلامت و پزشكی رأی كسب كنند.

در دوره گذشته مجلس نیز 43 نفر از 290 نماینده مجلس را پزشكان تشكیل می‌دادند كه این به دلیل وجهه تاریخی طبابت و پزشكی در كشور است.

بیماری‌هایی نیز كه عوامل مخاطره‌آمیز سلامت محسوب می‌شوند، دائماً در حال تغییر هستند بنابراین شیوه پاسخگویی به این نیازها نیز باید تغییر یابد چرا كه با شیوه‌های شکست خورده بیمارستانی و... نمی‌توان به نیازهای حوزه سلامت پاسخ داد.

در فضایی قرار داریم كه برایمان مسلم شده است سلامت وظیفه اختصاصی یك دستگاه نیست و همه کسانی که از غنای منابع الهی موجود در زمینه طب و تغذیه و سلامتی آگاهی دارند باید در ارتقا سلامت جامعه كمك كنند.

تأمین سلامت جامعه به صورت تك بعدی میسر نمی‌شود و تأمین سلامت جامعه نیاز به نگاهی همه جانبه دارد و باید در همه سطوح مختلف فردی، خانوادگی، ملی و جهانی به آن پرداخته شود.


نوشته : درمان آنلاین در 1390/12/10 نظرات ( ) - لینک مطلب
دانلود مقاله نقش حجامت در ترک اعتیاد به مواد مخدر

 

 اعتیاد به مواد مخدر یک معضل بزرگ اجتماعی در جوامع می باشد. از آنجایی که افراد معتائ جزء نیروی کار مفید جامعه محسوب نشده و از طرف دیگر مشکلات زیادی را حداقل از نظر اقتصادی برای خود، خانواده و جامعه ایجاد می کنند ترک دادن آنها اهمیّت ویژه ای می یابد.

 

تا کنون روشها و داروهای مختلفی برای ترک اعتیاد ابداع و به کار گرفته شده است. بعضی از این روشها بسیار گران و برخی دیگر طولانی مدت هستند و بعضی دیگر نیاز به بستری کردن بیمار دارند. تعدادی از روشها نیز هیچ پایه علمی نداشته و هدف آنها صرفاً عوام فریبی و سودجویی است.

 

ما به توفیق وهدایت الهی موفق شده ایم روش ترک اعتیاد بوسیله حجامت را بدست بیاوریم و عقیده داریم ترک اعتیاد بوسیله حجامت بهترین روش ممکن است زیرا:


 

1-    درمان بصورت سرپایی بوده هیچ نیازی به بستری کردن بیمار وجود ندارد.

 

2-    درمان بسیار ارزان بوده با حداقل وسائل و امکانات امکان پذیر است.

 

3-    طول مدت درمان بسیار کوتاه (معمولاً 3-4 روز و به ندرت 7روز) می باشد.

 

4-    مهمترین معضل در ترک اعتیاد تحمل درد از جانب بیمار است . با روش حجامت ترک اعتیاد بدون درد یا با حداقل درد امکان پذیر است.

 

5-    با روش حجامت معمولاً هیچ نیازی به مصرف داروی شیمیایی وجود ندارد.

6-    احتمال اعتیاد مجدد بیماری که با روش حجامت اقدام به ترک اعتیاد می کند، نسبت به روشهای دیگر کمتر است که در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.

دانلود

نوشته : درمان آنلاین در 1390/12/10 نظرات ( ) - لینک مطلب
توانایی زنان در تولید سلول های جنسی تا پایان عمر

دانلود این خبر:
توانایی زنان در تولید سلول های جنسی تا پایان عمر

نوشته : درمان آنلاین در 1390/12/10 نظرات ( ) - لینک مطلب
رابطه‌ی سلامت جسم با سلامت روح

پژوهش و یافته های جدید متخصصان

سالم زندگی کردن صرفا به تغذیه‌ی درست و ورزش ختم نمی‌شود. سلامت روح تاثیر بزرگی بر سلامت جسم می‌گذارد.

کارشناسان معتقدند که رضایت، خوش بینی، اجتماعی بودن و معاشرت عوامل موثر بر سلامت انسان هستند.

کارشناسان مسائل پزشکی روان‌تنی (psychosomatic) تاثیر خوش‌بینی و رضایت انسان‌ها را بر سلامت جسمی و طول عمر آنان ‌بررسی کرده‌اند.

پروفسور هنینگزن در دانشگاه مونیخ آلمان فعالیت می‌کند و متخصص مسائل روان‌تنی است. به گفته‌ی او خوش‌بینی و رضایت در سلامتی جسمی طول عمر انسان تاثیر مثبت می‌گذارد.


پژوهشی درازمدت در آمریکا
در ایالات متحده آمریکا تحقیقی به مدت 8 سال با نام Women’s Health Initiative درباره‌ی رابطه‌ی سلامت روح و جسم زنان صورت گرفته است. نتایج این تحقیق نشان می‌دهد، انسان‌هایی که همواره ناراضی و بدبین هستند، بیشتر دچار عفونت‌های مزمن می‌شوند.

در این پژوهش، محققان سبک زندگی 100 هزار زن را با بیماری‌های جسمی ‌آنها، همانند سرطان یا بیماری‌های قلبی، در ارتباط دیدند و به این نتیجه رسیدند که زنانی که رفتارهای پرخاشگرانه و خصومت‌آمیز داشتند، بیشتر از دیگران در معرض خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی بودند. اما خوش‌بین‌ها به نسبت طول عمر بیشتری داشتند. افرادی که خوش بین و راضی هستند سالم‌تر زندگی می‌کنند، تغذیه‌ی بهتری دارند و کمتر سیگار می‌کشند.


نقش روابط اجتماعی
نقش خانواده و دوستان نیز در این میان از اهمیت بسیاری برخوردار است. داشتن روابط اجتماعی متعدد باعث سلامت روح می‌شود. به گفته‌ی پروفسور هنینگزن، تحقیقات سال‌های اخیر نشان دادند که داشتن زندگی‌ فعال اجتماعی، انسان را سالم نگه می‌دارد و بالعکس تنهایی می‌تواند انسان را بیمار کند.


مراجعه به روانپزشک
اما اینکه سلامت روحی دقیقا منجر به پدیداری چه مکانیسم‌هایی در بدن می‌شود، هنوز مشخص نیست. امری که روشن است، این است که احساسات مثبت در برخی عملکردهای سیستم دفاعی بدن تاثیر مثبت می‌گذارد. به همین دلیل گمان می‌رود که افراد شاد و خوشبین آسیب‌پذیری کمتری در برابر بیماری‌های عفونی دارند.

بر اساس گزارش دویچه وله، کارشناسان معتقدند که بین سلامت جسمی و چگونگی نگرش به زندگی ارتباط وجود دارد. به همین خاطر هر انسانی این انتخاب را دارد که دیدگاه خود را به زندگی تغییر دهد. اما این کارشناسان درعین‌حال تاکید می‌کنند که اگر فردی احساس کند که به طور مداوم بدبین است، باید به یک روانپزشک مراجعه کند.

زنان و مردان در رویارویی با مسائل و مشکلات روحی تفاوت‌های زیادی با هم دارند. در این زمینه زنان راحت‌تر به سراغ روانپزشک و روان‌درمانگر می‌روند و بیشتر از کمک‌های تخصصی بهره‌ می‌برند تا مردان.

نوشته : درمان آنلاین در 1390/12/9 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت طب لاین
 

 

آرشیو
موضوعات
 

عمومی ( 102 )
صفرا ( 8 )
دم ( 6 )
بلغم ( 11 )
سودا ( 13 )
آب ( 20 )
آداب تغذیه ( 41 )
اخلاق پزشكی ( 19 )
اطفال و کودکان ( 36 )
بیماریهای اعصاب و روان ( 45 )
بیماری های پوست و مو، تناسب اندام، زیبایی ( 44 )
بیماریهای تنفسی، ریه ( 15 )
بیماریهای چشم ( 10 )
بیماریهای داخلی، گوش، حلق، بینی و... ( 16 )
بیماریهای دهان و دندان ( 7 )
بیماریهای زنان، نازائی، حاملگی ( 48 )
بیماریهای عفونی ( 26 )
بیماریهای غدد ، متابولیسم و ... ( 28 )
بیماریهای قلبی، خون ( 35 )
بیماریهای کلیوی، مجاری ادرار و تناسلی ( 44 )
بیماریهای گوارشی ( 48 )
بیماریهای گوناگون، سوالات متفرقه ( 43 )
بیماریهای مفاصل، استخوان ( 25 )
چای سنتی ایرانیان ( 11 )
حکمای قدیم ( 22 )
حکمای جدید ( 37 )
داروهای گیاهی ( 42 )
درمان های سنتی ( 54 )
روغن ( 7 )
زناشویی و جنسی ( 70 )
ظروف ( 7 )
عسل ( 11 )
عوامل محیطی ( 25 )
غذاهای سالم ( 38 )
فراورده های گیاهی ( 23 )
لباس و پوشش ها ( 9 )
مبانی طب سنتی ( 61 )
مزاج شناسی ( 61 )
مواد غذایی سالم ( 70 )
مواد غذایی ناسالم ( 72 )
مزاج محل سکونت ( 3 )
نان ( 2 )
نمک ( 5 )
محصولات ( 49 )

آخرین مطالب ارسالی
 

10بیماری نادر و عجیب در دنیا
پرتقال تامسون بر DNA بدن تاثیر داشته و ساختار آن را تغییر می‌دهد
تتراسایکلین به قدرت باروری مردان زیان می رساند و موجب بدتر شدن کار کلیه ها می شود.
سن ابتلا به دیابت در ایران 15سال پایین‌تر از میانگین جهانی است
مواد طبیعی، ناراحتی های استخوانی، مفاصل، اعصاب، یبوست
به خاك سپردن مو و ناخن
ترفند چای!
سرطان زایی چیپس سیب زمینی تأیید شد
درمان دیابت
ضد عفونی آب با لیموترش؟
درمان
تاثیر خوردن آجیل بر چاقی یا لاغری
شروعی بهاری برای نظام طب سنتی
اینترنت مغزمان را نابود می‌كند!
اعتدال مزاج بین اعضاى بدن‏
اتفاق عجیب برای یك نوجوان پس از پیوند عضو
ورم های بدن خبر از بیماریهای كبد می دهد
70 درصد بیماران بستری در تهران شهرستانی هستند
پرونده توقیف ۳۰۰ تن گوشت فاسد منتظر نظر آزمایشگاه است
چند ماده غذایی که باعث تضعیف استخوان می شوند
اشاره قرآن به پس گرفته شدن مواد زاید جنین توسط رحم
فیس‌بوک و اختلالات غذایی
چه‌وقت مسواک نزنیم؟
مصرف کشمش به پایین آوردن فشار خون کمک می کند
ایران کشور پر مصرف در زمینه دارو در دنیا
نفوذ گروه‌هایی خاص کنترل دخانیات را معطل گذاشته است
درمان چاقی و لاغری از دیدگاه مزاج شناسی
روغن هسته انگور و چای سبز باعث کم خونی می شود
شربت زرشک
طرز تهیه ی کباب بختیاری
لیست کامل مطالب ارسال شده

 

نویسندگان
پیوندها
ابر برچسب
بیمار : دکتر گوشم درد میکند
در 2000سال پیش از میلاد:
-بیا این ریشه گیاهی را بخور.
در1000سال پیش از میلاد:
-آن ریشه نجس است.این دعا رابخوان.
در 1850سال پس ازمیلاد:
-آن دعا خرافات است.این معجون را بخور.
در1940سال پس از میلاد:
-آن معجون سمی است.این قرص را بخور.
در 1985سال پس از میلاد:
-آن قرصها موثر نیست.این آنتی بیوتیک را بخور.
در 2000سال پس از میلاد:
- آن آنتی بیوتیکها مواد مصنوعیند.این ریشه گیاهی را بخور!
 

All Right Reserved By tebLine  
استفاده از مطالب طب لاین با ذکر منبع و در جهت احیای فرهنگ تغذیه سالم و سلامت حقیقی بلامانع است

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic